Rod這 Kwidzyn - strona nieoficjalna

• Radunia St篹yca - Czarni Przemys豉w 1:1
  • Kornowscy Szar瘸 Krojanty - Sp鎩nia Sadlinki 2:1

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

Orze SubkowyKOP Rod這 Kwidzyn
Orze Subkowy 0:3 KOP Rod這 Kwidzyn

oceny zawodnik闚 »

Czy Rod這 Awansuje w tym sezonie do wy窺zej Ligi

Musisz si zalogowa, aby korzysta z mini-chatu.

Zaloguj si, aby typowa.

Delta Mi這radz 4:1 Chojniczanka II Chojnice
真豉wy Nowy Dw鏎 Gda雟ki 3:1 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 5:3 Piaski W庵likowice
Orze Subkowy 0:3 KOP Rod這 Kwidzyn
Pomezania Malbork 2:0 B貫kitni Stare Pole
Radunia St篹yca 1:1 Czarni Przemys豉w
Kornowscy Szar瘸 Krojanty 2:1 Sp鎩nia Sadlinki

Brak u篡tkownik闚
zalogowanych i 1 go嗆

og馧em: 2 067 649

statystyki szczeg馧owe

Aktualno軼i

Rod這 Kwidzyn - Borowiak Czersk

• autor: rodlokwidzyn2011, 2014-04-22 14:42

W spotkaniu 21 kolejki ligi okr璕owej Rod這 Kwidzyn podejmowa這 Borowiaka Czersk. Dosy niespodziewanie w tym meczu pad remis. Wi璚ej w rozwini璚iu.

Pocz徠ek spotkania by wyrównany z lekk przewag kwidzyniaków, aczkolwiek brakowa這 klarownych sytuacji strzeleckich. Prze豉manie nast徙i這 w 19 minucie meczu, kiedy to po 豉dnie rozegranej akcji - pi趾 z bliskiej odleg這軼i do bramki wpakowa Jakub Zab這cki (by to ju jego dziesi徠y gol w barwach Rod豉). Kolejne minuty up造wa造 pod znakiem ofensywnej gry gospodarzy, jednak brakowa這 dok豉dno軼i pod bramk przeciwnika. Ko鎍ówka pierwszej po這wy to ju zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy za wszelka cen chcieli podwy窺zy rezultat przed zej軼iem do szatni. Najlepsz okazj do strzelenia gola mia Maciej Pruszkowski, ale pi趾a po jego uderzeniu „zata鎍zy豉“ na poprzeczce bramki Borowiaka. Do przerwy zatem na minimalnym prowadzeniu znajdowali si kwidzyniacy.

Drug po這w z du篡m animuszem zacz瘭i przyjezdni. Nied逝go po wznowieniu od razu mieli kapitaln okazj do wyrównania, ale nie wiadomo dlaczego pi趾arz go軼i podawa zamiast strzela i dzi瘯i temu zdo豉 przej望 pi趾 obro鎍a Rod豉 i wybi j z pola karnego. Kilka kolejnych minut równie nale瘸這 do zawodników Borowiaka i to oni byli stron przewa瘸j帷 na pocz徠ku drugiej ods這ny. Rod這 mocniej zaatakowa這 dopiero oko這 65 minuty. Wtedy to uda這 si wywalczy rzut wolny w niedalekiej odleg這軼i od bramki, jednak 鈍ietn parada po bezpo鈔ednim uderzeniu popisa si bramkarz go軼i i uratowa ich od utraty gola. W 70 minucie sta這 si najgorsze co mog這 si przytrafi gospodarzom. Sk豉dnie rozegrany kontratak wyko鎍zony zosta przez Patryka Dud i mieli鄉y remis. Kilka minut pó幡iej kolejna szybka akcja go軼i zosta豉 nieprzepisowo zatrzymana przez Jacka Kalinowskiego, który obejrza drug ó速a kartk i musia opu軼i plac gry. Rod這, mimo gry w os豉bieniu, do ko鎍a próbowa這 atakowa i strzeli zwyci瘰k bramk, lecz ta sztuka gospodarzom niestety si nie uda豉.

Komentarz trenera Grzegorza Obia造: Ten remis dla nas jest jak pora磬a. W pierwszej po這wie mieli鄉y kilka sytuacji, z których mogli鄉y zdoby bramki i prowadzi wy瞠j. W drugiej ods這nie niestety wszystko potoczy這 si tak a nie inaczej. Stracili鄉y bramk, a pó幡iej grali鄉y w dziesi璚iu. Mimo os豉bienia walczyli鄉y do ko鎍a, przewa瘸li鄉y, ale niestety nie uda這 si zdoby gola. Taki jest sport.

Rod這 Kwidzyn – Borowiak Czersk 1:1 (1:0)

Bramki: Zab這cki 19 – Duda 70 min.

Rod這: Sadowski – Pokwicki, J璠rzejewski (64’ Stefaniak), Kalinowski, Maluchnik, Szarpak, Zab這cki, Temitayo, Obia豉, Tor這p, Pruszkowski (58’ Strzelecki).

Borowiak: Moczad這 – Brzezi雟ki (62’ Ku, 90’ Biesiek), Kowalski, Megger, Gliniecki, J璠rzejewski, Kurs, Popielas, Duda, M. Kaszubowski, Kortas

廝ód這: http://pulskwidzyna.pl

pi徠ek