Rodło Kwidzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Delta Miłoradz - Chojniczanka II Chojnice 4:1
  • Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk 2:2
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jurand Lasowice 3:1
  • Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice 5:3
  • Orzeł Subkowy - KOP Rodło Kwidzyn 0:3
  • Pomezania Malbork - Błekitni Stare Pole 2:0
  • Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 1:1
  • Kornowscy Szarża Krojanty - Spójnia Sadlinki 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orzeł SubkowyKOP Rodło Kwidzyn
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
2014-10-18, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Czy Rodło Awansuje w tym sezonie do wyższej Ligi

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Delta Miłoradz 4:1 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 2:2 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 5:3 Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 2:0 Błekitni Stare Pole
Radunia Stężyca 1:1 Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty 2:1 Spójnia Sadlinki

Administrator

Kontakt z Administratorem Strony:

kop-rodlokwidzyn@wp.pl

 

 

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 197, wczoraj: 404
ogółem: 2 067 591

statystyki szczegółowe

Aktualności

Terminarz rozgrywek Junior E1

  • autor: rodlokwidzyn2011, 2014-03-18 20:39

 PODZIAŁ GRUP I TERMINARZ ROZGRYWEK TURNIEJOWYCH W KATEGORII JUNIOR E1           (ROCZNIK 2003)

Lp.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

1.

KP Starogard Gdański

Orzeł Trąbki Wielkie

Żuławy Nowy Dwór Gdański

2.

AP Człuchów

Megiw Sławek Borzechowo

AP Malbork

3.

Beniaminek 03 Starogard Gd.

GKS Bobowo

Błękitni Stare Pole

4.

Chojniczanka 1930 Chojnice

KP II Starogard Gdański

Żuławy II Nowy Dwór Gdański

5.

Chojniczanka 1930 II Chojnice

 

AP II Malbork

Lp.

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

1.

Osiczanka Osice

Delta Miłoradz

Rodło Kwidzyn

2.

Korona Cedry Małe

Grom Nowy Staw

Wisła Korzeniewo

3.

Morze Stegna

Powiśle Dzierzgoń

Sokół Mareza

4.

Bałtyk Sztutowo

Orzeł Subkowy

Rodło II Kwidzyn

5.

Czarni Przemysław

 

Wisła II Korzeniewo

Lp.

GRUPA VII

GRUPAVIII

GRUPA IX

1.

KS Czarni Pruszcz Gdański

Fosfory Wiślinka

Bałtyk Gdynia

2.

Gryf 2009 Tczew

Orzeł Straszyn

Lechia Gdańsk

3.

GKS Kolbudy

GTS Rusocin

Gedania 1922 Gdańsk

4.

Orzeł Borkowo

Fosfory II Wiślinka

SI Arka Gdynia

5.

Lechia II Gdańsk

Orzeł II Straszyn

Gedania 1922 II Gdańsk

6.

Gryf 2009 II Tczew

 

AS Pomorze Sopot

Lp.

GRUPA X

GRUPA XI

GRUPA XII

1.

Jaguar Gdańsk

Portowiec Gdańsk

Gdyńska AP Dąbrowa

2.

SI Arka II Gdynia

Conrad Gdańsk

KP Gdynia

3.

Olimpic Skat Gdańsk

Morena Gdańsk

Santos Gdańsk

4.

Jedynka Reda

SWMP Pokolenia LG

Gdyńska AP II Dąbrowa

5.

Bałtyk II Gdynia

Portowiec II Gdańsk

KP II Gdynia

6.

 

Conrad II Gdańsk

 

Lp.

GRUPA XIII

GRUPA XIV

GRUPA XV

1.

Cisowa Gdynia

Korona Żelistrzewo

KS Sulmin

2.

Sztorm Gdynia

MKS Władysławowo

Stow. Przyj. Jedynki Kartuzy

3.

Lechia Gdańsk dz.

Błękitni Wejherowo

GKS Żukowo

4.

GOSRiT Luzino

Zatoka 95 Puck

Radunia Stężyca

5.

Błękitni II Wejherowo

MKS Orkan Rumia

 

Lp.

GRUPA XVI

 

 

1.

FC Gowidlino

 

 

2.

Kaszubia Kościerzyna

 

 

3.

Ceramik Łubiana

 

 

4.

Santana Wielki Klincz

 

 

 

 

Terminarz:

I KOLEJKA  26/27.04.2014

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

KP Starogard Gdański

 

II

Orzeł Trąbki Wielkie

 

III

Żuławy Nowy Dwór Gdański

 

IV

Osiczanka Osice

 

V

Delta Miłoradz

 

VI

Rodło Kwidzyn

26.04.2014 / Orlik ul. Topolowa  ( za stadionem)  godzina 10:00 

VII

KS Czarni Pruszcz Gdański

 

VIII

Fosfory Wiślinka

 

IX

Bałtyk Gdynia

 

X

Jaguar Gdańsk

 

XI

Portowiec Gdańsk

 

XII

Gdyńska AP Dąbrowa

 

XIII

Cisowa Gdynia

 

XIV

Korona Żelistrzewo

 

XV

KS Sulmin

 

XVI

FC Gowidlino

 

 

II KOLEJKA – 17/18.05.2014

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

AP Człuchów

 

II

Megiw Sławek Borzechowo

 

III

AP Malbork

 

IV

Korona Cedry Małe

 

V

Grom Nowy Staw

 

VI

Wisła Korzeniewo

 

VII

Gryf 2009 Tczew

 

VIII

Orzeł Straszyn

 

IX

Lechia Gdańsk

 

X

SI Arka II Gdynia

 

XI

Conrad Gdańsk

 

XII

KP Gdynia

 

XIII

Sztorm Gdynia

 

XIV

MKS Władysławowo

 

XV

Stow. Przyj. Jedynki Kartuzy

 

XVI

Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

III KOLEJKA – 31.05/01.06.2014

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

II

GKS Bobowo

 

III

Błękitni Stare Pole

 

IV

Morze Stegna

 

V

Powiśle Dzierzgoń

 

VI

Sokół Mareza

 

VII

GKS Kolbudy

 

VIII

GTS Rusocin

 

IX

Gedania 1922 Gdańsk

 

X

Olimpic Skat Gdańsk

 

XI

Morena Gdańsk

 

XII

Santos Gdańsk

 

XIII

Lechia Gdańsk dz

 

XIV

Błękitni Wejherowo

 

XV

GKS Żukowo

 

XVI

Ceramik Łubiana

 

 

 

IV KOLEJKA – 14/15.06.2014

Gr.

Gospodarz

Dokładna data i miejsce zawodów

I

Chojniczanka 1930 Chojnice

 

II

KP II Starogard Gdański

 

III

Żuławy II Nowy Dwór Gdański

 

IV

Bałtyk Sztutowo

 

V

Orzeł Subkowy

 

VI

Rodło II Kwidzyn

 

VII

Orzeł Borkowo

 

VIII

Fosfory II Wiślinka

 

IX

SI Arka Gdynia

 

X

Jedynka Reda

 

XI

SWMP Pokolenia LG

 

XII

Gdyńska AP II Dąbrowa

 

XIII

GOSRiT Luzino

 

XIV

Zatoka 95 Puck

 

XV

Radunia Stężyca

 

XVI

Santana Wielki Klincz

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [540]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Najnowsza galeria

powstanie
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błekitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - Delta Miłoradz
Jurand Lasowice - Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice - Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
KOP Rodło Kwidzyn - Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki - Radunia Stężyca

Dla Sponsorów

Statystyki drużyny