Rodło Kwidzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Delta Miłoradz - Chojniczanka II Chojnice 4:1
  • Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk 2:2
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jurand Lasowice 3:1
  • Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice 5:3
  • Orzeł Subkowy - KOP Rodło Kwidzyn 0:3
  • Pomezania Malbork - Błekitni Stare Pole 2:0
  • Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 1:1
  • Kornowscy Szarża Krojanty - Spójnia Sadlinki 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orzeł SubkowyKOP Rodło Kwidzyn
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
2014-10-18, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Czy Rodło Awansuje w tym sezonie do wyższej Ligi

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Delta Miłoradz 4:1 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 2:2 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 5:3 Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 2:0 Błekitni Stare Pole
Radunia Stężyca 1:1 Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty 2:1 Spójnia Sadlinki

Administrator

Kontakt z Administratorem Strony:

kop-rodlokwidzyn@wp.pl

 

 

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 419, wczoraj: 276
ogółem: 2 086 421

statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej Gwiazdkowy rocznika 2006

  • autor: rodlokwidzyn2011, 2014-01-13 11:01

22 grudnia w Starogardzie Gdańskim odbył się Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej "Beniaminek Cup" dla chłopców rocznika 2006 o Puchar Prezesa firmy "Simbesco".

 W rozgrywkach wzięło udział aż 11 zespołów, w tym dwie drużyny małych piłkarzy z Rodła Kwidzyn, którzy wystąpili po raz pierwszy w nowych efektownych  strojach ufundowanych przez sieć sklepów BORYS oraz rodziców.  Zawody przeprowadzono w dwóch grupach. Obie nasze ekipy zajęły po trzecim miejscu w grupie i spotkały się w rywalizacji o 5 miejsce,  z której to zwycięsko wyszli zawodnicy Rodła II, pokonując Rodło I 1:0.

Wyniki naszych drużyn:

Rodło I - Wierzyca Pelplin 1:0

Rodło I - Beniaminek Starogard II 0:0

Rodło I - Piki Gdańsk 0:0

Rodło I - Chojniczanka 2:0

Rodło I - DAP Toruń 0:4

 

Rodło II - Beniaminek Starogard I 0:2

Rodło II - Gniewskie Orły 1:0

Rodło II - Marko Gdańsk 1:0

Rodło II - JSS Toruń 0:2

 

Ostateczna kolejność:

1. Wierzyca Pelplin

2. JSS Toruń

3. DAP Toruń

4. Beniaminek Starogard I

5. Rodło Kwidzyn II

6. Rodło Kwidzyn I

7. Marko-Gol Gdańsk

8. Piki Gdańsk

9. Chojniczanka Chojnice

10. Gniewskie Orły Szprudowo

11. Beniaminek Starogard II

 

Składy, Rodło I: Paweł Szaflik, Dawid Miziołek, Wojciech Pękala, Maciej Misiewicz, Krystian Ocheńkowski, Michał Bobiński, Wiktor Oprawa, Kacper Stępień, Mikołaj Czarnik, Filip Markowski, Wojciech Żygadło, Igor Nowosielski

 

Rodło II: Jakub Piekarski, Jan Zawadzki, Karol Kluck, Dorian Przychodzki, Mateusz Maliszewski, Szymon Matłosz, Szymon Paurowski, Aleksander Piasecki, Maksymilian Budnik, Dominik Żuchowski.

Trener: Dariusz Waliszewski

 

 Zdjęcie z pamiątkowymi medalami obu drużyn Rodła autorstwa Marcina Przychodzkiego.

 

Jednocześnie zapraszamy Państwa na kolejny Turniej, który odbędzie się w Kwidzynie 15 lutego br. w Hali przy ulicy Wiejskiej.

 

Rodzice rocznika 2006.

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1215]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Kalendarium

18

11-2017

sobota

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

Najnowsza galeria

powstanie
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błekitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - Delta Miłoradz
Jurand Lasowice - Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice - Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
KOP Rodło Kwidzyn - Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki - Radunia Stężyca

Dla Sponsorów

Statystyki drużyny