Rodło Kwidzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Delta Miłoradz - Chojniczanka II Chojnice 4:1
  • Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk 2:2
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jurand Lasowice 3:1
  • Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice 5:3
  • Orzeł Subkowy - KOP Rodło Kwidzyn 0:3
  • Pomezania Malbork - Błekitni Stare Pole 2:0
  • Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 1:1
  • Kornowscy Szarża Krojanty - Spójnia Sadlinki 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orzeł SubkowyKOP Rodło Kwidzyn
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
2014-10-18, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Czy Rodło Awansuje w tym sezonie do wyższej Ligi

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Delta Miłoradz 4:1 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 2:2 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 5:3 Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 2:0 Błekitni Stare Pole
Radunia Stężyca 1:1 Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty 2:1 Spójnia Sadlinki

Administrator

Kontakt z Administratorem Strony:

kop-rodlokwidzyn@wp.pl

 

 

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 404
ogółem: 2 067 588

statystyki szczegółowe

Aktualności

Plan Przygotowań zespołu Seniorów.

  • autor: rodlokwidzyn2011, 2013-12-28 16:25

W rozwinięciu newsa możemy znaleźć plan przygotowań zespołu Seniorów Kwidzyńskiego Rodła. Początek przygotowań nastąpi 3 Stycznia na Orliku przy Gimnazjum nr 3 a koniec w dniu 12 marca 2014 na stadionie. Warto wspomnieć, że nasi seniorzy wyjadą także na tygodniowy obóz.

PLAN  SPARINGÓW ZIMA 2014

18.01.2014 SOBOTA POLONIA GDAŃSK

25.01.2014 SOBOTA  OLDBOJE KWIDZYN  W GRUDZIĄDZU

01.02.2014 SOBOTA LECHIA GDAŃSK

08.02.2014 SOBOTA  WDA ŚWIECIE

15.02.2014 SOBOTA OLIMPIA GRUDZIĄDZ

22.02.2014 SOBOTA  WISŁA NOWE

01.03.2014 SOBOTA WARLUBIE

08.03.2014 SOBOTA  POMEZANIA MALBORK

 

PLAN PRZYGOTOWAŃ RODŁA KWIDZYN ZIMA 2014

 

03.01.2014 PIĄTEK – 19.00 ORLIK GIM 3

I TYDZIEŃ

06.01.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

07.01. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

08.01.  ŚRODA SIŁOWNIA

09.01 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

10.01 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

II TYDZIEŃ I III TYDZIEŃ

13.01.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

14.01. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

15.01.  ŚRODA SIŁOWNIA

16.01 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

17.01 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

18.01 SPARING POLONIA GDAŃSK WYJAZD NA OBÓZ W OKRESIE DO 23.01.20114

24.01 PIĄTEK DZIEŃ WOLNY

25.01 SOBOTA SPARING Z OLDBOJAMI KWIDZYN W GRUDZIĄDZU

0 GODZ 19.00 BAL W RESTAURACJI MIŁA

IV TYDZIEŃ

27.01.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

28.01. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

29.01.  ŚRODA SIŁOWNIA

30.01 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

31.01 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

01.02  SOBOTA LECHIA GDAŃSK

V TYDZIEŃ

03.02.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

04.02. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

05.02.  ŚRODA SIŁOWNIA

06.02 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

07.02 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

08.02  SOBOTA WDA ŚWIECIE

VI TYDZIEŃ

10.02.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

11.02. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

12.02.  ŚRODA SIŁOWNIA

13.02 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

14.02 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

15.02  SOBOTA OLIMPIA GRUDZIĄDZ

VII TYDZIEŃ

17.02.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

18.02. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

19.02.  ŚRODA SIŁOWNIA

20.02 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

21.02 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

22.02  SOBOTA WISŁA NOWE

VIII TYDZIEŃ

24.02.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

25.02. AEROBIC -SIŁOWNIA MAGNUM

26.02.  ŚRODA SIŁOWNIA

27.02 CZWARTEK HALA GIM NR 3 17.00

28.02 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

01.03  SOBOTA WISŁA NOWE

IX TYDZIEŃ

03.03.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

05.03.  ŚRODA SIŁOWNIA

06.03 CZWARTEK STADION 17.00

07.03 PIĄTEK ORLIK PRZY GIM 3 19.00

08.03  SOBOTA POMEZANIA

X TYDZIEŃ

10.03.14 PONIEDZIAŁEK – 17.00 STADION

11.03.  ŚRODA - STADION

12.03 PIĄTEK STADION

 

PLAN  ZGRUPOWANIA RODŁA KWIDZYN W OKRESIE 18.01. - 23.01.2014

18.01.2014. SOBOTA

WYJAZD STADION NA SPARING Z  POLONIA GDAŃSK

18.30. - KOLACJA

20.00. -TRENING HALA

19.01.2014 – NIEDZIELA

7.30 -TRENING BIEGOWY

9.00- ŚNIADANIE

10.00 – ZBIÓRKA NA WYJAZD NA TRENING

10.30 – TRENING BOISKI

13.00 – OBIAD

13.30- 14.30 CISZA POOBIEDNIA

15.00 TRENING HALA

18.30 KOLACJA

23.00 CISZ NOCNA

20.01.2014 – PONIEDZIAŁEK

7.30 -TRENING BIEGOWY

9.00- ŚNIADANIE

10.00 – ZBIÓRKA NA WYJAZD NA TRENING

10.30 – TRENING BOISKI

13.00 – OBIAD

13.30- 14.30 CISZA POOBIEDNIA

15.00 TRENING HALA

18.30 KOLACJA

23.00 CISZ NOCNA

21.01.2014 – WTOREK

7.30 -TRENING BIEGOWY

9.00- ŚNIADANIE

11.00 - SIŁOWNI

13.00 – OBIAD

13.30- 14.30 CISZA POOBIEDNIA

15.00 TRENING HALA

18.30 KOLACJA

23.00 CISZ NOCNA

22.01.2014 – ŚRODA

7.30 -TRENING BIEGOWY

9.00- ŚNIADANIE

10.00 – ZBIÓRKA NA WYJAZD NA TRENING

10.30 – TRENING BOISKI

13.00 – OBIAD

13.30- 14.30 CISZA POOBIEDNIA

15.00 TRENING HALA

18.30 KOLACJA

23.00 CISZ NOCNA

23.01.2014 – CZWARTEK

7.30 -TRENING BIEGOWY

9.00- ŚNIADANIE

10.00 – ZBIÓRKA NA WYJAZD NA TRENING

10.30 – TRENING BOISKI

13.00 – OBIAD

15.00 POWRÓT DO DOMU.

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1106]
 

autor: BillyAbbott 2014-01-01 22:16:34

Profil BillyAbbott w Futbolowo Zapraszam na moją stronę www.treningpro.pl


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Najnowsza galeria

powstanie
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błekitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - Delta Miłoradz
Jurand Lasowice - Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice - Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
KOP Rodło Kwidzyn - Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki - Radunia Stężyca

Dla Sponsorów

Statystyki drużyny