Rodło Kwidzyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Delta Miłoradz - Chojniczanka II Chojnice 4:1
  • Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk 2:2
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Jurand Lasowice 3:1
  • Gryf 2009 Tczew - Piaski Wąglikowice 5:3
  • Orzeł Subkowy - KOP Rodło Kwidzyn 0:3
  • Pomezania Malbork - Błekitni Stare Pole 2:0
  • Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 1:1
  • Kornowscy Szarża Krojanty - Spójnia Sadlinki 2:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Orzeł SubkowyKOP Rodło Kwidzyn
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
2014-10-18, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Ankiety

Czy Rodło Awansuje w tym sezonie do wyższej Ligi

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Delta Miłoradz 4:1 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 2:2 Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 5:3 Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy 0:3 KOP Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 2:0 Błekitni Stare Pole
Radunia Stężyca 1:1 Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty 2:1 Spójnia Sadlinki

Administrator

Kontakt z Administratorem Strony:

kop-rodlokwidzyn@wp.pl

 

 

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 258, wczoraj: 404
ogółem: 2 067 652

statystyki szczegółowe

Aktualności

Opis turnieju Dobiegniew Cup 2013

  • autor: rodlokwidzyn2011, 2013-07-17 10:32

W rozwinięciu newsa znajduje się opis turnieju Zina Dobiegniew Cup na którym to nasza drużyna juniorów trenera Przemysława Maluchnika zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Zapraszamy do czytania informacji.

Turniej Zina Dobiegniew Cup 2013 jest organizowany po raz 19-sty jego Honorowym Patronatem jest Kazimierz Górski który otwierał turniej pięciokrotnie sława jakimi określił turniej ,,Mając na uwadze dobro piłki nożnej , jej popularyzacje wśród młodzieży poprzez wskazywanie wzorców i zachowania sportowca reprezentującego Polskę   Ja Kazimierz Górski wyrażam zgodę na przyjęcie Honorowego Patronatu nad Międzynarodowym Młodzieżowym  Turniejem Piłki Nożnej Dobiegniew Cup Jednocześnie wyrażam zgodę na Używanie mojego nazwiska dla celów promocji tego turnieju w Polsce i Europie. Turniej ma miano najlepszego i zarazem największego turnieju dla młodzieży w Polsce tylko w tym roku uczestniczyło 88 zespołów w tym drużyny z Litwy, Białorusi,  Ukrainy, Bułgarii , Niemiec , Szkocji.

Nasza kategoria liczyła najwięcej drużyn ze wszystkich aż 31 zespołów, podzielona na cztery grupy. Rodło Kwidzyn I znalazło sie w grupie C która liczyła 8 zespołów
 

Dzień pierwszy mecze grupowe
Warta Międzychód - Rodło Kwidzyn I   1: 4    

bramki: Karol Krogulec x 3, Michał Gwiazda x 1

Rodło Kwidzyn I - Goal Academy Edyngurg I (Szkocja) 1:1

bramki: Karol Krogulec

Rodło Kwidzyn I - Sprotavia Szprotawa 4: 2 

bramki: Karol Krogulec x2, Michał Gwiazda x 1, Mateusz Wilma x1

Dzień drugi mecze grupowe

Drawa Krzyż- Rodło Kwidzyn I 0- 3

bramki: Karol Krogulec, Marcel Maluchnik , Kornel Oberland

Akademia Piłkarska Szczecinek II - Rodło Kwidzyn I 1- 3

bramki: Karol Krogulec, Michał Gwiazda, Przemek Kozłowski

Dzień trzeci mecze grupowe

Rodło Kwidzyn I- Błękitni Gonne Małe 6: 0

bramki: Karol Krogulec x4 , Kuba Stanikowski, Marcel Maluchnik

Stal Szczecin- Rodło Kwidzyn I 2: 2

bramki: Karol Krogulec, Dominik Bednarski
 

Zajeliśmy II miejsce w grupie C z bilansem 17 punktów 23-6 w bramkach

1/8 Finału

Polonia Słubice- Rodło Kwidzyn I 0: 1 

bramka : Marcel Maluchnik

1/4 Finału
Salos Poznań-
Rodło Kwidzyn I 0 : 2

Bramki: Karol Krogulec, Michał Gwiazda

1/2 Finału
Rodło Kwidzyn I - Sokół Kalisz Pomorski 1: 0

Bramka: Karol Krogulec
                                                                                                    
FINAŁ
JAWORIA JAWOR II - RODŁO KWIDZYN I    2 : 4

bramki: Michał Gwiazda x 2, Marcel Maluchnik, Kornel Oberland

Nagroda dla drużyny: PUCHAR, MEDALE, DYPLOM, torba na sprzęt  23 KOMPLETY STROJÓW REPREZENTACJI POLSKI FIRMY NIKE TORBA NA PIŁKI ORAZ 5 PIŁEK
Nagroda indywidualna dla najlepszego bramkarza turnieju

Dominik Bednarski ( statuetka oraz torba piłkarska ZINA)

SKŁAD DRUŻYNY :Jakub Stanikowski (kp) Dominik Bednarski(br) Marcel Maluchnik, Michał Gwiazda, Karol Krogulec, Przemek Kozłowski, Mateusz Wilma, Kornel Oberland, Kuba Legiewicz, Dawid Jaśniewicz, Wiktor Cieśliński, Adam Kozuro, Kacper Rutka,Mikołaj Fryckowski


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1139]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Najnowsza galeria

powstanie
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błekitni Stare Pole - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - Delta Miłoradz
Jurand Lasowice - Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice - Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław - Gryf 2009 Tczew
KOP Rodło Kwidzyn - Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki - Radunia Stężyca

Dla Sponsorów

Statystyki drużyny