Podsumowanie Rundy Przez Zarząd Kop Rodło Kwidzyn.

• autor: rodlokwidzyn2011, 2011-11-01 13:29

Zarząd KOP Rodło Kwidzyn chciałby podsumować Rundę Jesienną sezonu 2011/2012. Pełna treść podsumowania znajduje się w rozwinięciu newsa. Zapraszam do czytania oraz komentowania podsumowania.

Zarząd KOP RODŁO KWIDZYN krótko chciałby podsumowaćrundęjesienną2011, która uważamy za udaną dla wszystkich naszych piłkarzy.

1.       SENIORZY – rewelacyjne miejsce w tabeli  1 - LIDER, do tego długa seria wygranych meczy ligowych 7 oraz w 4 Pucharze Polski, odkrycia nowych talentów w osobach naszych juniorów starszych, dobre zgranie drużyny i współpraca z trenerem.

2.       JUNIOR STARSZY  -  podobnie jak w seniorach łańcuch 7 zwycięstw z rzędu w pomorskiej lidze, 4 miejsce w tabeli gdzie w historii naszego klubu jest to pierwsza tak wysoka nota w makroregionie, testy 3 zawodników w Lechu Poznań.

3.       JUNIOR  MŁODSZY – po wygranych i przegranych spotkaniach oraz zmianie trenera znajduje się na 8 miejscu, piłkarze tego rocznika również wspomagają juniora starszego  gdzie uzupełniali braki kadrowe spowodowane kontuzjami starszych kolegów. Powołanie na kadrę otrzymywał kilkakrotnie zawodnik Mateusz Gretkowski. Duże ambicje tego zespołu pozwalają nam myśleć o wyższym miejscu w tabeli wiosną 2012.

4.       JUNIORZY C1 –okręgówka, zawodnicy tego rocznika choć pozornie  wyglądali niegroźnie wykazali wolę walki i dużo determinacji  wskakując w tej rundzie na 3 msc. w tabeli. Tym samym udowodnili przeciwnikom, że nie można nikogo lekceważyć – i tak trzymać.

5.       JUNIORZY C2 – chłopcy waleczni, ambitni w ostatnim spotkaniu zabrakło sił i niestety przegrali walkę o 4 miejsce w tabeli  i  rundę tą zakończyli na 6 msc. – liczymy że na wiosnę będzie lepiej gdyż są super  w tym co robią i robią to bardzo dobrze – gra w piłkę nożną

6.       JUNIOR D1 – tutaj wielkie brawa dla chłopców jak i trenera gdyż drużyna ta miała wiele zawirowań w czasie przygotowawczym, ale udało się zebrać wszystkich zawodników na ligę i bardzo ambitnie do tego podeszli kończąc  tę rundę na 3 wysokim miejscu

7.       JUNIOR D2 – drużyna  Przemka Maluchnika pierwszy raz grająca w lidze okręgowej, kończy swój debiut na 5 msc. , ambicje trenera jak i zawodników są wyższe i na wiosnę zapowiadają nam  pójście w górę.

8.       ROCZNIK 2002 i młodsi – tutaj mamy nasz najmniejszy narybek piłkarski tzw.  SKRZATY – dzieci te dopiero zaczęły przygodę z piłą i uczą się gry, ale  pomimo że nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych to przygotowaliśmy dla nich niespodziankę i jadą 10 lub 11 grudnia 2011 na turniej pokazowy do LECHA POZNAŃ gdzie będą mogli spotkać piłkarzy z EKSTRAKLASY

9.       RODŁO II – B klasa – tutaj ogromne podziękowania dla  piłkarzy naszej drugiej drużyny za walkę, wytrwałość i  pokazanie młodszym kolegą co to znaczy kochać futbol – drużyna ta  w  większości składa  się  z OLD BOYS - ów i tym samym wyróżnia się w lidze, ale nie ustępuje rywalom – rundę jesienna kończy na 7 miejscu.

WSZYSTKIM PIŁKARZOM I TYM DUŻYM I TYM MNIEJSZYM SERDECZNIE GRATULUJEMY OSIĄGNIĘTYCH WYNIKÓW JAK I ŻYCZYMY POWODZENIA WIOSNĄ ORAZ GORĄCE PODZIĘKOWANIA SKŁADMY WSZYSTKIM TRENEROM I NASZYM PRACOWNIKOM ZA WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACĘ Z ZARZĄDEM I MIĘDZY SOBĄ .

DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM ZA WSPARCIE  ORAZ RODZICOM ZA WIELOKROTNĄ POMOC  I WSZYSTKIM MIŁOSNIKOM NASZYCH DRUŻYN ZA TAK LICZNE PRZYBYWANIE NA MECZE I OKAZAŁY DOPING

ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM –

ZARZĄD KOP RODŁO KWIDZYN

autor: ~Kumaty ! 2011-11-01 23:03:27

avatar No jeżeli chodzi o seniorów, bo szczerze mówiąc tylko to mnie interesuje (chociaż młodszym też jak najlepiej życzę), to trzeba powiedzieć że mimo potknięć i nie najlepszej gry na początku sezonu, plan jakim jest lider, jest zrealizowany! :) Miejmy nadzieje że w meczach z Deltą i Ceramikiem uda nam się go pozostawić i zdobyć 3 pkt. Czekamy na IV Ligę!

autor: ~Nie kumaty 2011-11-02 20:42:51

avatar Podstawą jest młodzież czy sie komu to podoba czy nie... Tak "bogaty" finansowo klub jak Rodło nie może lekcewarzyć szkolenia młodzieży!!!

autor: ~ktoś 2011-11-12 12:11:42