Rodło w B-klasie i nowe wzmocnienia.

• autor: rodlokwidzyn2011, 2011-07-15 21:24

Zarząd Kop Rodło Kwidzyn informuje, że wczorajszym n posiedzeniu zarządu została podjęta decyzja o zgłoszeniu drugiej drużyny Rodła do rozgrywek B-klasy. Decyzja została podjęta ze względu na dużo ilość chętnych do gry zawodników.

" Na wczorajszym posiedzeniu podjęliśmy taką a nie inną decyzję, gdyż ilość osób chętnych do gry przeszła nasze najśmielsze oczekiwania." - Informuje wiceprezes klubu Dariusz Waliszewski. " Wiadomo, że każdy z tych zawodników nie ząłapie się do grania w pierwszym zespole a szkoda byłoby nie dać im szansy ogrywania się."

Jednak to nie koniec ciekawych informacji z klubu. Jak również dowiedzieliśmy się od wiceprezesa klubu szykowane są kolejne wzmocnienia - "Na chwilę obecną nie mogę nic więcej powiedzieć niż to, że zawodnik ten grał w ŁKS-ie Łódź oraz w Młodej Ekstraklasie. Więcej informacji podamy po zamknięciu transferu."

autor: ~Radek ;) 2011-07-15 23:22:01

avatar To dobrze że klub zakłada rezerwy , bo zawodnicy którzy się tam ograją będą mogli spróbować sił w pierwszym zespole. Po za tym widać że coś w tym klubie ruszyło i idzie póki co do przodu a nie stoi w miejscu , lecz też nie chcę zapeszać. Z tym zawodnikiem to mam nadzieję że wypali i wraz ze startem ligi będziemy mieli konkretny zespół. ;)

autor: ~Radek ;) 2011-07-15 23:25:15

avatar W serwisie pomorskifutbol.pl podali oficjalny skład V ligi na sezon 2011/12 , a będzie on wyglądał tak : Ceramik Łubiana , Delta Miłoradz , Czarni Przemysław , GKS Sierakowice , Grom Kleszczewo , Grom Nowy Staw , Orzeł Subkowy , Pogoń Prabuty , Radunia Stężyca , Relax Ryjewo , Rodło Kwidzyn , Wisła Korzeniewo , Zawisza Czarne Dolne , Żuławy Nowy Dwór Gdański .

autor: killen 2011-07-16 06:59:26

Profil killen w Futbolowo Wala wiceprezesem- świat sie kończy!!! Pozdrawiam

autor: ~KKS 2011-07-16 08:52:29

avatar Kolejna swietna informacja - a niby nic w Rodle sie nie dzieje i zarzad jest be - rnJest tylko Rodło w Kwidzynie jest tylko Rodło!

autor: ~hahaha 2011-07-16 14:07:01

avatar no ta informacja to jest dopiero kupa śmiechu. W poprzedniej rundzie nie miał kto grać, a teraz będą rezerwy hahahaha chyba kogoś poniosła fantazja

autor: ~Bigos 2011-07-16 22:55:52

avatar Bylo szybciej takie cos zrobic, a nie wywalac zawodnikow. pozniej sie skonczylo ,ze w rodle nie bylo bramkarza.

autor: ~Kwidzyniak! 2011-07-17 09:43:36

avatar Po pierwsze w poprzedniej rundzie nie było graczy do grania dopiero na ostatnie spotkania z Błękitnymi i Chojniczanką II. A po drugie to było to spowodowane tylko i wyłącznie konfliktem z byłym zarządem a w innej sytuacji by nadal grali. Teraz mamy sporo wartościowych zawodników i dobrą kadrę pierwszego zespołu więc można zbudować także rezerwy.

autor: ~ból głowy 2011-07-18 22:16:45

avatar trener Cetnarowicz bedzie mial ból głowy jak poukladac zespol.. obrona raczej pozostanie bez zmian bo w takim skladzie Rodełko traciło bardzo mało bramek, w napadzie mamy prucha i gawrona .. powinni wystarczyc na ta klase rozgrywkowa .. ale za to w pomocy zaczynaja sie schody .. jest swietny gorka solidny obiala i juchniewicz , jest felski tayo i szewczak , na bokach pomocy ..

autor: ~ból głowy 2011-07-18 22:21:22

avatar szybcy laszkiewicz i sontowski , ale jak nie maja dnia nie da sie na nich patrzec . jest synakiewicz ktory w pilke tez grac potrafi . mlody i zdolny masny oraz czajkowski . jako kibic nie pamietam zeby w Rodełku bylo tylu zawodnikow . walka o sklad zapowiada sie ciekawie. bedzie okazja zobaczyc naszych kopaczy juz w sobote w pierwszym sparingu .. 4 liga RODEŁKO!!!!!!!!!!!!